Doprajte svojim blízkym oddych a obdarujte ich jedinečným poukazom

Vyberte si typ poukazu

Potešte svojich blízkych naozaj jedinečným darčekom

Môžete si vybrať elektronickú alebo vytlačenú formu
Používame papier, ktorý  je recyklovaný a jeho výroba je šetrná k prírode
Poukaz je z jednej strany vyrobený zo špeciálne lisovaného povrchu zo zlisovaných kvetín a sena (okrem toho, že vyzerá výnimočne tak aj krásne vonia :)
Platnosť poukazu je 1 rok od nákupu

Odpočinok začína pobytom u nás...

Toto miesto je čarovné nielen vďaka svojej polohe medzi Nízkymi Tatrami, ale aj tým, že je vsadené do malebnej dedinky Liptovské Matiašovce. Každý tu má možnosť zažiť to, čo život na dedine obnáša. Ráno vás bude budiť kohút, cez deň sa môžete potešiť pohľadom na pasúce sa ovečky. Toto čaro nás domácich napĺňalo celý život a vždy sa radi k nemu vraciame, preto veríme, že tento blahodárny efekt pocíti každý náš návštevník.

Spať budete v útulnom domčeku ladenom do severského minimalizmu a jednoduchosti. Ideálny je pre dvojice alebo rodinky s dvoma deťmi.

Vo vnútri nájdete dve miestnosti - obývaciu izba s výhľadom na hory (tu sa na rozťahovacom gauči vyspia 2 osoby) a samostatnú spálňu s manželskou posteľou pre dve osoby.

Súčasťou domčeka je tiež vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.  Aby sa vám nemálilo, štvorcové metre dopĺňa aj vonkajšia terasa, kde si môžete užívať výhľad na záhradu, či na okolité vrchy.

Samozrejmosťou je pripojenie na internet (Wi-Fi) a taktiež prístup k HBO Max, kde nájdete stovky filmov no ak sa na chvílu túžite odpojiť, môžete si vziať do rúk jednu z knižiek z našej knižnice. Je to na vás :)

Lokalita

Našu dedinku môžeme uznať smelo za vstupnú bránu do Západných Tatier. Nech sa vyberiete ktorýmkoľvek smerom, vždy vás obklopí krásna príroda s turistickými chodníčkami a nádhernými scenériami.  Na konci dediny sa začína ešte stále celkom neobjavená Suchá dolina s najvyšším stupňom ochrany prírody a priamo v dedine je barokový kostolík považovaný za architektonickú perlu Liptova.  

Autom sa dostanete:
→ za kúpaním, člnkovaním, rybačkou či vodnými športami na Liptovskú Maru (10 min)
→ na túry do Chočských vrchov, Kvačianskej a Prosieckej doliny (25 - 35 min)
→ do kúpeľov Lúčky, Bešeňová alebo do Tatralandie (15 min)
→ do skanzenov Múzeum oravskej dediny, Vlkolínec a Pribylina (25 - 35 min)
→ na lyžovačku do stredísk Spálená, Zuberec alebo Jasná (20 - 30 min)
→ do okresných miest Liptovský Mikuláš a Ružomberok (15 - 30 min)  

V blízkosti domčeka sa nachádza autobusová zástavka, z ktorej je možné sa dostať do okolitých obcí ako Kvačany (Kvačianska dolina), Liptovský Trnovec (Liptovská Mara), Liptovský Mikuláš, Zuberec.

Vybavenie

Spať budete v útulnom domčeku ladenom do severského minimalizmu a jednoduchosti. Ideálny je pre dvojice alebo rodinky s dvoma deťmi.

Vo vnútri nájdete dve miestnosti - obývaciu izba s výhľadom na hory (tu sa na rozťahovacom gauči vyspia 2 osoby) a samostatnú spálňu s manželskou posteľou pre dve osoby.

Súčasťou domčeka je tiež vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Aby sa vám nemálilo, štvorcové metre dopĺňa aj vonkajšia terasa, kde si môžete užívať výhľad na záhradu, či na okolité vrchy.

Čo hovoria naši hostia?
„Moderní, čisté, luxusní ubytovaní v souladu s přírodou, v blízkosti tras, výšlapu, ale i lázní a městeček.“
– Jana –
„Krásny, čistý a moderný domček, ktorý mal všetkočo sme potrebovali.“
– Elena –
„Príjemné, útulné, prostredie ideálne na relax. Majiteľ milý a ochotný, vo všetkom, čo sme potrebovali, sa nám snažil maximálne vyjsť v ústrety. Radi sa sem zasa vrátime.“
– Eva –
Kúpiť darčekový poukaz